Souboj startupů na
UP Business Campu

Společně s Vědeckotechnickým parkem Univerzity Palackého v Olomouci a agenturou CzechInvest podporujeme startupy na jejich raketovém vzestupu!

Souboj startupů při konferenci UP Business Camp je jednou z aktivit, kterou ve Startup Klubu usilujeme o podporu zajímavých a inovativních projektů. Jde o příležitost pro všechny začínající firmy získat cennou zpětnou vazbu od poroty, potrénovat své prezentační a přesvědčovací dovednosti a se svým nápadem předstoupit před investory a hvězdnou porotu.

UP Business Camp je každoroční jednodenní konference pro začínající podnikatele a firmy. Na účastníky Souboje startupů čeká v rámci konference školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. Během celodenního programu mají navíc možnost propojit se se zajímavými osobnostmi a čerpat z jejich zkušeností a know-how.

Všechny zúčastněné projekty mají na konferenci vstup zdarma.

Jak to probíhá?

  1. Přihlas svůj projekt do soutěže.
  2. Počkej si na rozhodnutí o postupu od organizátorů.
  3. Pokud postoupíš, odprezentuj ve 2 minutách svůj projekt před porotou.
  4. Nech odbornou porotu rozhodnout o tvém postupu a ohrom investory!

Vítězové proběhlých ročníků Souboje startupů si odnesli ceny již ve výši několika stovek tisíc korun. Mimo jiné i web nebo mobilní aplikaci v hodnotě 100 000 Kč od ESMEDIA Interactive s. r. o. Slavnostní vyhlášení vítězů s předáním cen probíhá tradičně na Business Plesu.

Zařiď raketový start svojí budoucnosti! Sleduj naše sociální sítě, kde tě budeme o dalším ročníku UP Business Campu a Souboji startupů včas informovat.