Souboj startupů na
UP Business Campu 2022

Děkujeme všem, kteří letos přijeli představit své projekty, i těm, kteří přišli soutěžící podpořit svou účastí v publiku.

Jak letos vše probíhalo si můžete přečíst zde »

Těšíme se na setkání příští rok!

Už pátým rokem připravujeme společně s Vědeckotechnickým parkem Univerzity Palackého v Olomouci, CzechInvest a ESMEDIA Interactive startupy na jejich raketový vzestup!

V rámci konference UP Business Camp 2022, která se koná v sobotu 5. 11. 2022 v Pevnost poznání UP, proběhne souboj startupů, který pořádá StartupKlub.cz, z.s.. Na účastníky souboje startupů čeká v rámci konference školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. Všichni účastníci soutěže mají vstup na konferenci zdarma. Více o konferenci nalezneš na webu www.upbusinesscamp.cz.

Souboj startupů je příležitost pro všechny začínající firmy získat cennou zpětnou vazbu od odborné poroty, potrénovat své prezentační a přesvědčovací dovednosti a se svým nápadem předstoupit před investory a hvězdnou porotu. Vyhraj webové služby nebo akcelerační program a mnoho dalších cen v celkové hodnotě více jak 100 000 Kč!


Ceny za více jak 100 000 Kč

1. místo

 • Akcelerační program pro startupové projekty sestávající z celkem 30hod. mentoringu a koučingu v pěti různých oblastech (businessdevelopment, digitální brandbuilding, výkonnostní marketing, právní minimum, prezentační dovednosti) v celkové hodnotě 45.000,-. od pořadatele soutěže Startupklub z.s.
 • nebo (dle vlastního výběru)
 • Webové služby pro vítězného startupu v hodnotě do 50.000,- od hlavního partnera soutěže, ESMEDIA Interactive s.r.o.
 • Dále vítězný projekt získá možnost prezentace a následného networkingu s investory v rámci networkingové akce Okresní hospodářské komory
 • Odměny od Inovačního centra Olomouckého kraje v hodnotě 10 hodin konzultací s expertem v programu ICOK PLATINN a dle splnění podmínek výzvy Startovací voucher 50 000,-
 • Z VTP knihy od Ofiguide, přítomnost na webovém prostředí následující rok, mentoring

2. místo

 • Kreativní řešení logotypu a vizuální identity vlastního projektu v hodnotě do 40.000,- od hlavního partnera soutěže, ESMEDIA Interactive s.r.o.
 • nebo (dle vlastního výběru)
 • Základní akcelerační program pro úspěšný start projektu v rozsahu 15 mentorských hod. v hodnotě 22.500,-, od Startupklub z.s.
 • Odměny od Inovačního centra Olomouckého kraje v hodnotě 10 hodin konzultací s expertem v programu ICOK PLATINN (v hodnotě 18150,- a dle splnění podmínek výzvy Startovací voucher 25 000,-
 • Z VTP knihy od Ofiguide, přítomnost na webovém prostředí následující rok, mentoring

3. místo

 • Balíček 7 konzultačních hodin k rozvoji podnikatelského záměru od Vědeckotechnického parku UP
 • Odměny od Inovačního centra Olomouckého kraje v hodnotě 10 hodin konzultací s expertem v programu ICOK PLATINN a dle splnění podmínek výzvy Startovacího voucheru 10 000,-
 • Z VTP knihy od Ofiguide, přítomnost na webovém prostředí následující rok, mentoring

Jak vyhrát?

 1. Přihlas se pomocí uvedeného registračního formuláře do soutěže na UP Business Camp do 5. 11. 12:00.
 2. Počkej si na rozhodnutí o postupu na Business Camp 2022 od organizátorů.
 3. Pokud postoupíš, zúčastni se UP Business Campu 2022 nejen jako divák, ale také jako soutěžící a ve 2 minutách odprezentuj svůj projekt!
 4. Nech odbornou porotu rozhodnout o tvém postupu a ohrom investory!

Zařiď raketový start svojí budoucnosti!

Registrační formulář

Souboj startupů na Business Campu 2022

Registrace ukončena

hlavní partner soutěže

/

další partneři