Jaký byl startup klub 2018
26.1.2018 NH COLLECTION OLOMOUC CONGRESS

Startup Klub při olomouckém Business plesu je netradiční networkingová platforma propojující startupy s investory a byznysovými osobnostmi v prostředí prestižní společenské akce pod záštitou Hospodářské komory ČR, CzechInvestu, Ministerstva průmyslu a obchodu a dalších institucionálních partnerů.

Startup Klub pořádá digitální agentura a e-commerce developer ESMEDIA Interactive ve splupráci s agenturou CzechInvest a Vědeckotechnickým parkem Univerzity Palackého v Olomouci.

Garanti startup klubu 2018

Program

Tomáš Hülle

“Jak inovovat v konzervativním business prostředí?” (10min. talk)

Founder of European Centre for Career Education and the President of Czech China Entrepreneurs Forum. Tomas acted additionally also as the CEO of First Eastern Co. (investment boutique company), as a counsel at Co-Effort law firm, founder of Prague Summer School on International Business Transactions. He has been still lecturer at Institute of Economic Studies, Charles University. He graduated from Faculty of Law, Masaryk University and completed his postgraduate study at the same school. Tomas participated as an expert group member at work for UNCITRAL in the area of ecommerce and online dispute resolution. He is also member of many international professional NGOs.

In the past, Tomas worked for top tier international law firms and was also in charge of business legal analysis at Economic Daily (Hospodářské noviny) and The Economist (Ekonom) in the Czech Republic. Tomas delivered speeches and lectures at Oxford University, London School of Economics in the Great Britain, Arizona State University and John Marshall Law School in the USA and many leading law schools in China, including Peking University or Tsinghua University. He is a co-author of several books and numerous academic or business/analytical articles.

František Bostl

Ekonom a výkonný ředitel STARTEEPO GROUP

"Financování startupů na burze a investiční fond ekonomiky nového věku NEW AGE FUND." (5min. pitch)

David Kovalský

David Kovalský

V roce 2010 spoluzaložil společnost, která jako první vyvinula a nasadila mobilní obchodní platformu jako standardní nástroj v sektoru finančního poradenství. Zpětnou vazbu založenou na zkušenostech z podnikání předává v té nejsyrovější formě a bez obalu. Specializuje se na strategické řízení firmy, financí a business development. Jeho klienti od roku 2014 získali desítky miliónu kapitálu. Působí v akceleračních programech 100-Day Challenge, Impact First a Social Impact Award kde rád okolí přesvědčuje, že každé rozhodnutí a každý výsledek hraje ve prospěch dosažení stanoveného cíle, pokud se správně uchopí. Miluje tabulky, protože čísla nikdy nelžou. http://soutezapodnikej.cz/rocnik-2016/mentori/david-kovalsky/

Jakub Domitra

Jakub Domitra

Executive director, Busyman.cz
Vždy jsem v životě chtěl dělat věci tak trochu po svém, ale nikdy sám. Volnost a seberealizace jsou pro mne velmi důležité. V rámci Busymana mám již více než tři roky na starosti komunikaci a přípravu projektů pro investory, vnitřní koordinaci a reprezentování Busymana na konferencích. Pokud tedy zvažujete zkusit se svým projektem oslovit investory, s velkou pravděpodobností budete jednat právě se mnou. Pracoval jsem v oblasti strojírenství ale i financí, přičemž zkušenosti z obou těchto oborů kombinuji a uplatňuji v oblasti startupů.

* Jednotlivé body programu se mohou měnit.

Rozpis programu

21:00 – 21:30 Úvodní slovo | Petr Kubečka/VTP
Hosté | Michal Valta/Largos media | Tomáš Hülle/First Eastern Co.
21:30 – 22:00Networking
22:00 – 22:30 Best elevator pitch | soutěž pro startupy – minutové představení startupu před publikem – ideální příležitost vyzkoušet si prezentovat svůj záměr touto formou před veřejností a zároveň před investory | prvních 5 přihlášených do soutěže získá vstupenku na ples zdarma | přihlášení na olomouc@czechinvest.org
22:30 – 23:00Networking
23:00 – 23:30Hosté | František Bostl/STARTEEPO GROUP | David Kovalský/mentor | Jakub Domitra/BUSYMAN
23:30 – 23:45Host | Jakub Dohnal/ARROWS advokátní kancelář | Vyhlášení Best elevator pitch | cena pro vítěze – 10 hodin právního poradenství od ARROWS advokátní kancelář

Další info

Matchmaker: Petr Kubečka/VTP (střídání s: Jakub Havlín/VTP, Pavlína Slepičková/CI, Martin Marek/CI)